Киевская обл., c. Чубинское, ул. Киевская, 53

ОТДЕЛ ПРОДАЖИ И СЕРВИСА +38 (044) 591-71-72

-15% на всі сервісні роботи* у вихідний день

-15% на всі сервісні роботи* у вихідний день

Действует до 31.12.2024

Офіційний сервісний центр Haval ВІДІ Драйв пропонує клієнтам Haval скористатися спеціальною пропозицією на сервісні роботи!

-15% на всі сервісні роботи* у вихідний день та 5% на запасні частини, технічні рідини та аксесуари!

Пріоритетом для нашого сервісного центру – це задоволеність та безпека наших клієнтів, тому пропонуємо скористатися спеціальною сервісною акцією «Знижка вихідного дня». Клієнти, які відвідають сервісний центр Haval ВІДІ Драйв, що на Бориспільському шосе у вихідний (неділя) день отримують знижку у розмірі 15% на сервісне обслуговування та 5% на запасні частини, технічні рідини та аксесуари, придбані у ТОВ «ВІДІ Драйв».

Наше завдання – надавати такий сервіс, який дає бажання рекомендувати самим дорогим людям. Для запису на сервіс достатньо записатися онлайн, або зателефонувати 044 591 71 72

ОНЛАЙН СЕРВІС

Обслуговуйте Ваш автомобіль в сервісному центрі «Haval ВІДІ Драйв» легко і швидко!


* Термін дії з 01.01. по 31.12.2024 року в офіційному дилерському центрі Haval «Haval ВІДІ Драйв». Під знижкою мається на увазі надання знижки в розмірі 15% на сервісне обслуговування окрім мийно - прибиральних робіт, робіт з кузовного ремонту та 
тюнінгу, субпідрядних робіт по ремонту стартера, генератора, компресора, гідропідсилювача керма, електричного підсилювача керма, карданного валу, коробки передач) та 5% на запасні частини, технічні рідини та аксесуари, придбані у ТОВ «ВІДІ Драйв за адресою: вул. Київська, 53, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл. Знижка надається за умови, що клієнт попередньо записався на обслуговування і приїхав на сервіс у вихідний день, про що свідчить дата відкриття наряд-замовлення. Право на отримання знижки даної пропозиції мають тільки фізичні особи. Знижки по даній пропозиції не підсумовуються з іншими знижками. За детальною інформацією звертайтеся за тел. 044 591 71 72.