Киевская обл., c. Чубинское, ул. Киевская, 53

ОТДЕЛ ПРОДАЖИ И СЕРВИСА +38 (044) 591-71-72

Скористайся вигодою для свого післягарантійного авто!

Скористайся вигодою для свого післягарантійного авто!

Действует до 31.12.2024

Шановні клієнти!

Офіційний сервісний центр Haval ВІДІ Драйв завжди піклується про своїх клієнтів, а особливо, про якісний стан їх авто. Для того, щоб власники автомобілів Нaval та GREAT WALL після закінчення гарантії не доводилося обирати між офіційним сервісом та гаражами, Haval ВІДІ Драйв, пропонує скористатися спеціальними умовами на обслуговування післягарантійних автомобілів:

5 - 5 років (включно):

- знижка 5% на роботи сервісу;

- знижка 3% на вартість запасних частин;

- знижка 5% на аксесуари.

ЗАПИС НА СЕРВІС

6 – 7 років (включно):

- знижка 10% на роботи сервісу;

- знижка 5% на вартість запасних частин;

- знижка 5% на аксесуари.

ЗАПИС НА СЕРВІС

8 – 11 років (включно):

- знижка 15% на роботи сервісу;

- знижка 7% на вартість запасних частин;

- знижка 5% на аксесуари.

ЗАПИС НА СЕРВІС

автомобілів віком від 12-ти років:

- знижка 20% на роботи сервісу;

- знижка 10% на вартість запасних частин;

- знижка 5% на аксесуари.

ЗАПИС НА СЕРВІС

Найвищим пріоритетом для кожного співробітника дилерського центру Haval ВІДІ Драйв є Ваше 100% задоволення, тому ми завжди прагнемо перевершити Ваші очікування і зробити Ваш візит до нашого автосалону легким та приємним.

Обслуговуйте Ваш автомобіль в сервісному центрі « Haval ВІДІ Драйв » легко і швидко!


*Спеціальна пропозиція діє з 01.01. по 31.12.2024 року у дилерському центрі Haval ВІДІ Драйв за адресою: вул. Київська, 53, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл.. Право на отримання знижок мають тільки фізичні особи – громадяни України. Знижки за даною Акцією не розповсюджуються на мийно - прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу, субпідрядні роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, гідропідсилювача керма, електричного підсилювача керма, карданного валу, коробки передач. Клієнт має можливість отримати знижки по даній Акції на сервісні роботи та на запасні частини тільки за умови придбання всіх запасних частин у ДЦ і їх встановлення (через відкриття нарядзамовлення). Знижки не розповсюджуються на запасні частини у разі недостатньої націнки (запчастини спеціальної лінії VA, або запчастини та матеріали до яких застосована група знижки – «Без знижки») та не додаються до інших знижок та акційних пропозицій підприємства.