Киевская обл., c. Чубинское, ул. Киевская, 53

ОТДЕЛ ПРОДАЖИ И СЕРВИСА +38 (044) 591-71-72

СВЯТКУЙ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З ВИГОДОЮ*!

СВЯТКУЙ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ З ВИГОДОЮ*!

Действует до 31.12.2024

Офіційний сервісний центр Haval ВІДІ Драйв хоче привітати Вас з Днем Народження та зробити приємний подарунок! Завітайте на сервісне обслуговування свого авто в Haval ВІДІ Драйв за 3 дні до та протягом 7 днів після вашого Дня Народження та отримайте знижки*:

-10% на ВСІ роботи у відділі сервісу;

-10% на оригінальні запасні частини та аксесуари для свого Haval та GREAT WALL.

ЗАПИС НА СЕРВІС

Найвищим пріоритетом для кожного співробітника дилерського центру Haval ВІДІ Драйв є Ваше 100% задоволення, тому ми завжди прагнемо перевершити Ваші очікування і зробити Ваш візит до нашого автосалону легким та приємним.

Обслуговуйте Ваш автомобіль в сервісному центрі « Haval ВІДІ Драйв » легко і швидко!
 

*Строк дії пропозиції з 01.01.2024 по 31.12.2024 р. На період проведення Акції клієнти (фізичні особи - громадяни України) мають можливість отримати одноразову знижку: 10% на сервісні роботи; 10% на оригінальні запасні частини та аксесуари для автомобілів марки HAVAL і GREAT WALL. В разі надання замовником своїх запчастин для обслуговування чи ремонту, знижка не застосовується на відповідні роботи по встановленню/використанню цих запчастин. Скористатися одноразовою знижкою клієнт має право протягом 10 календарних днів - за 3 дні і менше до дня народження і 7 днів після дня народження. Знижки за даною Акцією не розповсюджуються на мийно - прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу, субпідрядні роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, гідропідсилювача керма, електричного підсилювача керма, карданного валу, коробки передач. Знижки по даній Акції не додаються до інших знижок та акційних пропозицій. Обов’язковою умовою для надання знижок є документальне підтвердження дати народження.