Киевская обл., c. Чубинское, ул. Киевская, 53

ОТДЕЛ ПРОДАЖИ И СЕРВИСА +38 (044) 591-71-72

-25% на сервісні роботи у Haval ВІДІ Драйв!

-25% на сервісні роботи у Haval ВІДІ Драйв!

Действует до 31.12.2024

Офіційний дилерський центр «Haval ВІДІ Драйв» в період з 01.01.2024 по 31.12.2024р. пропонує новим Клієнтам, що приїдуть до дилерського центру на сервіс Haval, знижку в розмірі 25% на сервісні роботи та 10% на запасні частини тільки за умови придбання запасних частин у ДЦ (через відкриття наряд-замовлення) для виконання необхідних робіт. *.

Отримати знижку дуже просто – необхідно всього лише оформити заявку на обслуговування Вашого авто на нашому сайті, або за номером тел. 044 591 71 72.

ЗАПИС НА СЕРВІС

Всю додаткову інформацію про спеціальну пропозицію Ви можете дізнатися завітавши до дилерського центру «Haval ВІДІ Драйв», що розташований на Бориспільському шосе, в 7 хвилинах їзди від Києва.

Найвищим пріоритетом для кожного співробітника дилерського центру є Ваше 100% задоволення, тому ми завжди прагнемо перевершити Ваші очікування і зробити Ваш візит до нашого автосалону легким та приємним.

Обслуговуйте Ваш автомобіль в сервісному центрі «Haval ВІДІ Драйв» легко і швидко!


*Строк дії пропозиції з 01.01.2024 по 31.12.2024 р. Знижка врозмірі 25% на сервісні роботи, 10% на оригінальні запасні частини для автомобілів марки HAVAL і GREAT WALL, які були придбані не в ТОВ «ВІДІ ДРАЙВ» (VIN-код, котрих не був зафіксований раніше в базі ТОВ «ВІДІ ДРАЙВ») та жодного разу не проходили будь-яке сервісне обслуговування на СТО ТОВ «ВІДІ ДРАЙВ». Винятком є перереєстрація автомобіля на нового власника. Клієнт має можливість отримати знижки 25% на сервісні роботи та 10% на запасні частини тільки за умови придбання запасних частин у ДЦ (через відкриття наряд-замовлення) для виконання необхідних робіт. В разі надання замовником своїх запчастин для обслуговування чи ремонту, знижка не застосовується на відповідні роботи по встановленню/використанню цих запчастин. Знижки за даною Акцією не розповсюджуються на мийно - прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу, субпідрядні роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, гідропідсилювача керма, електричного підсилювача керма, карданного валу, коробки передач. Право на отримання знижок за даною Акцією мають тільки фізичні особи – громадяни України. Знижки по даній Акції не додаються до інших знижок та акційних пропозицій.

Додаткова інформація за телефоном відділу сервісу: (044) 591 71 72.