Київська обл., c. Чубинське, вул. Київська, 53

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ТА СЕРВІСУ +38 063 063 93 73

ШИНОМОНТАЖ З ВИГОДОЮ  ДЛЯ ВАШОГО АВТО !

ШИНОМОНТАЖ З ВИГОДОЮ ДЛЯ ВАШОГО АВТО !

Діє до 31.12.2023

ШИНОМОНТАЖ З ВИГОДОЮ ДЛЯ ВАШОГО АВТО !

Підготуй свій автомобіль до зими!

Скористайся сервісною акцією «Шиномонтаж з вигодою» у офіційного сервісного центру Haval ВІДІ Драйв, що на Бориспільському шосе!

Шиномонтаж з вигодою – це шиномонтаж, балансування чотирьох коліс та отримання послуги миття автомобіля в подарунок (під значенням подарунок мається на увазі сплата послуги 1,20 грн. з ПДВ). Додатково Ви маєте змогу перевірити розвал-сходження за акційною ціною 599,2 грн. з ПДВ**. 

ОНЛАЙН ЗАПИС

Якщо Ви ще не обрали шини на літній сезон, то у ВІДІ Драйв великий вибір комплектів шин за спеціальними умовами придбання – при купівлі комплекту шин Ви отримуєте комплексне миття авто за 1,20 грн. з ПДВ. Більш детальну інформацію Ви можете отримати за тел. 38 044 591 71 72

Миття автомобіля за 1,2 грн. (з ПДВ) Ви може провести в день шиномонтажу або придбання шин/дисків. У разі великої завантаженості поста мийки клієнт має змогу отримати акційну мийку протягом 7-ми днів за попереднім записом.

«ВІДІ Драйв» пропонує зручний і надійний спосіб зберігання гуми взимку і влітку, не перетворюючи квартиру в гараж.

«Шинний готель» - це оптимальні температурні умови зберігання і безпеки гуми. Ціна зберігання – одного комплекту (4-х коліс) автомобільних шин (шин та дисків) у розмірі 7,00 грн. з ПДВ за одну добу, або 1 260 гривень з ПДВ на період зберігання до 180 діб.

Скористайтесь вигідними умовами шиномонтажу у Вашого офіційного дилера Haval ВІДІ Драйв на Бориспільському шосе!

Дана акційна пропозиція діє до 31 грудня 2023 року.


*Під вигодою мається на увазі оплата послуги комплексна мийка за тарифом 1,20 грн. з ПДВ діє в період з 15.03.2023 по 31.12.2023 року, в дилерському центрі «Haval ВІДІ Драйв» . Право на отримання спеціальних пропозицій у рамках Акції мають фізичні особи – громадяни України та юридичні особи. Проведенням робіт шиномонтажу, мається на увазі: роботи по зняттю/встановленню чотирьох коліс, проведення робіт з шиномонтажу та балансуванню чотирьох коліс. Спеціальна пропозиція в рамках Акції не сумується з іншими акційними пропозиціями та знижками. **У разі необхідності провести регулювання за результатами перевірки, вартість регулювання розраховується за прайсовими цінами. На дану акційну пропозицію не розповсюджуються знижки по іншим акціям і персональним картам знижок.