Київська обл., c. Чубинське, вул. Київська, 53

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ТА СЕРВІСУ +38 (044) 591-71-72

Haval в Україні

Китайська автомобільна промисловість не стоїть на місці та впевнено створює конкуренцію сучасним просунутим світовим маркам. При цьому часто не поступаючись якістю та в значній різниці - на ціну готового автомобіля. Хавал є спеціальним підрозділом корпорації Грейт Вол Моторз і призначений виключно для випуску позашляховиків та кросоверів. Компанія була заснована в 2013 році і назва її походить від англійського словосполучення «have – it -all», тобто отримати все по максимуму.

Модельний ряд для такої країни, як Україна, у 2023 році представлений такими авто:

Автосалон Haval у Києві

Київ відчинив свої двері для нового бренду в особі офіційного дилера Хавал ВІДІ Драйв у 2023 році у просторому шоу-румі, який обладнаний за найсучаснішими технологіями будови автосалонів. Великий просторий зал, повна лінійка моделей на будь-який смак, висококваліфіковані фахівці, які дадуть відповідь на будь-яке питання щодо всіх необхідних технічних характеристик автомобіля.

Лідер авто-продажів

Китайський виробник автомобілів впевнено зайняв свою нішу в цифрах світових продажів, стаючи досить серйозним конкурентом відомим брендам. У 2018 році haval увійшов до світової десятки найпопулярніших автомобілів у світі серед кросоверів і позашляховиків, а продажі цієї марки розповсюджуються на більш ніж сорок країн багатьох континентів, плануючи вихід навіть на американський та європейський ринки в найближчому майбутньому.

Офіційний дилер Haval у Києві

Автомобілі haval розробляються в технічному центрі міста Баодін, Китай. Центр побудований німецькою корпорацією і займає площу в 250 тисяч квадратних метри та включає цехи для розробки, проектування, тестування, дизайну та програмного забезпечення, налічуючи більше десяти тисяч співробітників. Для проектування даного технічного центру були запрошені провідні світові фахівці сфери автомобілебудування. Комплекс включає повний цикл виробництва автомобіля – планування, дизайн, проектування інженерами, виробництво пробних моделей, тестування та випробування готових випусків. Заводи розташовані в містах Тяньцзін та Cюйшуа. Конвеєри цих двох гігантів дозволяють покривати виробничу потужність в 1, 8 мільйонів вироблених авто за 1 рік, що є дуже великою цифрою.

Наші переваги

Для покупки нового авто вам необхідно здійснити лише кілька дій – відвідати новий автосалон Хавал ВІДІ Драйв, де кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати саме той автомобіль, який максимально відповідає всім вашим вимогам. Або ж для першого ознайомлення, якщо вам необхідно дізнатися ціни на авто і прикинути орієнтований прорахунок за потрібною сумою – відвідати офіційний сайт, де представлена ​​вся потрібна інформація по всім моделям, технічним характеристикам, комплектаціям, колірним гамам та потрібним габаритам позашляховиків, кросоверів та пікапів китайського виробника. Китайський автопром давно зруйнував стереотип про якість – нові позашляховики та SUV представляють гідну конкуренцію іменитим маркам за технічними характеристиками, розробками дизайну та наповненням програмного забезпечення своїх автомобілів.