Киевская обл., c. Чубинское, ул. Киевская, 53

ОТДЕЛ ПРОДАЖИ И СЕРВИСА +38 044 591 71 72

Купуй авто та отримай комплект зимових коліс та КАСКО

Купуй авто та отримай комплект зимових коліс та КАСКО

Действует до 18.02.2024

Скористайтеся унікальною можливістю при купівлі нового автомобіля HAVAL - М6, Н6, Н6 HEV, Н6 GT, DARGO - скористайтеся унікальною можливістю отримати комплект зимових коліс* для вашого автомобіля та Каско All Risks 50/50 в подарунок від імпортера**!

Моделі та відповідні комплекти зимових коліс

Моделі

Найменування комплекту

Н6, Н6 HEV

225/55 R19 Triangle PL02 99H 23

Н6 GT

235/55R19 105V Tigar Winter SUV XL

235/55 R19 Superia BlueWin SUV XL 105H

DARGO

235/65/18 TRIANGLE PL01

М6

225/65R17 102H Tigar Winter

225/65R17 102T A701 (APLUS)

 

Не пропустіть шанс отримати комплект зимових коліс і Каско, щоб насолоджуватися комфортом і безпекою на дорозі.

АВТО В НАЯВНОСТІ

 Підкорюй будь-яку погоду разом із HAVAL!

*Спеціальна акційна пропозиція діє з 18.12.2023 по 18.02.2024 року у дилерському центрі Haval ВІДІ Драйв за адресою: вул. Київська, 53, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл.. Право взяти участь у Акції мають фізичні особи –громадяни України та юридичні особи. У період дії Акції клієнт має можливість отримати доукомплектацію автомобіля - комплект зимових коліс відповідного радіусу, згідно таблиці «Моделі та відповідні комплекти зимових коліс». Акція не розповсюджується і сплачується клієнтом окремо на послуги проведення робіт з шиномонтажу та балансуванню коліс. Акційний комплект зимових коліс видається на момент видачі автомобіля. Визначена акційна пропозиція не додається до інших акційних пропозицій та знижок.
** Під подарунком Каско All Risks 50/50 мається на увазі: СК - АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ, Період страхування 1 рік. Страхова сума - неагрегатна (після здійснення страхової виплати страхова сума не зменшується на суму попередніх виплат). Страховий платіж сплачується у розмірі 50% від вартості КАСКО. Додатковий страховий платіж сплачується вигодонабувачем (власником авто)  за необхідності у випадку страхової події відповідно до умов договору.
Страхові випадки:
Страхування наземного транспорту на базі "All Risks" (від всіх ризиків) має на увазі відшкодування збитку внаслідок будь- якого зовнішнього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій, а саме:
-Збиток в результаті ДТП
-Викрадення
-Протиправні дії третіх осіб
-Повна конструктивна загибель
-Стихійні лиха та напад тварин
-Пошкодження скляних деталей, та інше
- Збитки внаслідок воєнних ризиків - пошкодження Т3, його окремих конструктивних елементів (складових частин) або Додаткового обладнання внаслідок прямої чи опосередкованої дії ракет та/або їх уламків, безпілотних літальних апаратів будь-яких типів та/або їх уламків, баражуючих боєприпасів та/або їх уламків, засобів протиповітряної чи протиракетної оборони та/або їх уламків 1 раз на рік до 10% від вартості Т3.
Територія покриття: Покриття діє на території України, в межах територіальних громад, що не входять до територій, на яких ведуться бойові дії, країн Балтії, територія європейських країн, які входять в міжнародну систему страхування відповідальності власників транспортних засобів «Зелена карта», а також європейська частина країн СНД.
Умови виплати страхового відшкодування:
На базі авторизованої СТО- якщо Т3 знаходиться на гарантійному обслуговуванні. Відсутні обмеження по виплаті страхового відшкодування у разі грубих порушень Правил дорожнього руху, в тому числі проїзд на заборонений сигнал світлофора (крім в’їзду застрахованого Т3 на 3/д переїзд у разі закритого шлагбауму). За період дії договору страхування Страхувальник може 2 рази скористатися можливістю не надавати довідку з компетентних органів, при цьому ліміт відшкодування не перевищує: 5% від страхової суми (для авто вартістю понад 500 000 грн)або 25 000 грн (для авто вартістю до 499 999 грн). Відшкодування без довідок компетентних органів при пошкодженні скла, фар, дзеркал, антен, молдингів, емблем*. Середній термін врегулювання одного страхового випадку в Компанії становить 5 днів.
Подарунок Каско не розповсюджуються на автомобілі придбані за кредитними програмами, тільки при роздрібному продажі.